widok z boku na luksusową rezydencję na sprzedaż Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie 7 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Mocnym atutem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 22 267 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 1 900 000 zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na 2 kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2013 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 9 500 zł/mkw. przy metrażu 200 mkw.

Ekskluzywne wnętrze, najlepszej jakości materiały wykończeniowe i malownicza lokalizacja tuż nad jeziorem – to najważniejsze atuty tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji oraz jej zakupu. Kolejnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest własna linia brzegowa jednego z najsłynniejszych polskich jezior.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-260)

Kontakt:
e-mail: mbuczynski@wgn.pl