widok z ulicy na luksusową rezydencję na sprzedaż Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 162 m2, a także ciekawą ceną 1,5 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1986 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 830 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 9 259 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale i prowadzenia w niej działalności gospodarczej (budynek z warsztatem stolarskim). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
NIŻSZY POZIOM: kuchnia + hall + wc + łazienka + przedsionek + pokój + salon
WYŻSZY POZIOM: korytarz + 2 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w bezpiecznej i spokojnej okolicy. W pobliżu znajdziemy wiele sklepów, szkołę, przedszkole, kościół etc. Zapraszamy do zadawania pytań, obejrzenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz jej zakupu. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-138)

Kontakt:
e-mail: mbuczynski@wgn.pl