widok od strony ulicy na luksusową rezydencję na sprzedaż Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 9 259 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1986 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na dwóch kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 1 830 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzy pięć pokoi. Powierzchnia 162 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 1,5 mln złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w niezwykle cichej i bezpiecznej okolicy. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy przedszkole, szkołę, wiele sklepów, kościół itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale i prowadzenia działalności komercyjnej (np. budynek z warsztatem stolarskim).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA ZERO: pokój dzienny + wc + pokój + hall + przedsionek + kuchnia + łazienka
KONDYGNACJI JEDEN: 2 pokoje + korytarz.

Zapraszamy do zadawania pytań, obejrzenia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także jej zakupu. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-138)

Kontakt:
e-mail: mbuczynski@wgn.pl