widok od strony tarasu na luksusową rezydencję na sprzedaż Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 1,2 mln złotych. Powierzchnia 347 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład dziesięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 777 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na trzech kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 3 458 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się doskonałą lokalizacją nad malowniczym jeziorem, nieopodal lasu. To świetna propozycja dla amatorów aktywnego wypoczynku, którzy znajdują tu ścieżki rowerowe, spacerowe, a także do konnej jazdy. Właścicieli aut natomiast zainteresuje duży parking, a rodziny z małymi dziećmi – plac zabaw.

Zapraszam do zadawania pytań, obejrzenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także jej zakupu. Niniejsza propozycja sprzedaży ekskluzywnej rezydencji nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-59)

Kontakt:
e-mail: mbuczynski@wgn.pl