imponująca bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 520 m2, a także ciekawą ceną 1 350 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 8 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 9350 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 2 596 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań dwóch budynków mieszkalnych. Duże wrażenie robi na pewno przepięknie zadbana działka. Niewątpliwym atutem jest także malownicza lokalizacja nad znanym jeziorem. Wokół cisza i spokój. W sąsiedniej miejscowości znajdziemy liczne obiekty wczasowe, pensjonaty, wypożyczalnie sprzętu wodnego, piaszczystą plażę etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ogromnym potencjałem działki dla kogoś, kto ma wizję, jak ją zagospodarować.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
BUDYNEK 1:
PARTER:
– hol
– kuchnia
– 5 pokoi
– garderoba
– pokój kąpielowy
– pomieszczenie gospodarcze
– wc
– korytarz
– pralnia
– garaż
– kotłownia
PODDASZE:
– 2 sypialnie
– łazienka
– garderoba
– komunikacja.
Wnętrze do wykończenia – stan surowy zamknięty.
BUDYNEK 2:
PARTER:
– garaż na 2 – 3 samochody
PIĘTRO:
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring + ochrona). Polecam i zapraszam na prezentację oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1135)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl