stylowy salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Opole (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Opole (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Opola (opolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 225 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 869 tys. zł (3 862 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 645 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale – na piętrze można urządzić niezależny, luksusowy apartament, a w piwnicy warsztat dla domowego majsterkowicza. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przeszła generalny remont wnętrz, elewacji i dachu. W trakcie prac remontowych wymieniono również wszystkie instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne, a instalację grzewczą zapobiegawczo podwojono. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również fantastyczną lokalizacją gwarantującą szybki dojazd zarówno do centrum. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o monumentalnej architekturze i okazałej bryle przypominającej pałac.

Przy konieczności finansowania zakupu luksusowej rezydencji kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-823)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl