zbliżenie na pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Ostrów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2002 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 6 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 425 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 750 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 169,5 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 3 900 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może w pierwszej kolejności dużym potencjałem z przeznaczeniem pod prowadzenie działalności gospodarczej (agroturystyka). Sprzyja temu nie tylko malownicza lokalizacja w miejscu bliskim natury, wśród lasów, pól i stawów, ale również prestiżowy kompleks dwóch budynków mieszkalnych znajdujących się na tejże posesji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może ciekawie zagospodarowaną działką, na której znajdziemy m.in.:
– miejsce na grilla
– drewnianą altanę krytą strzechą
– zakrywany basen kąpielowy
– teren do wypoczynku
– magazyn na narzędzia z drewutnią
– wiatę na samochód
– ogród zimowy
– studnię.
Warto podkreślić, że cała działka porośnięta jest wieloma nasadzeniami starodrzewia i ozdobnymi krzewami (iglastymi/liściastymi).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
BUDYNEK 1:
PARTER:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– sypialnia
– komunikacja
PODDASZE:
– wc
– 2 sypialnie
BUDYNEK 2:
PARTER:
– salon
– kuchnia
– wc
– sauna
– ogród zimowy
– wiatrołap
– schody
PODDASZE:
– łazienka
– sypialnia.

Ekskluzywna rezydencja zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Mamy tu kominkowe ogrzewanie oraz elektryczne, podłogowe. Z przodu znajduje się zimowy ogród wyposażony w klimatyzator, z którego rozpościera się bardzo przyjemny widok na zieleń. Serdecznie zapraszam na prezentację tek luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9451)

Kontakt:
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl