komfortowy salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 999 000 złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 3 949 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 253 mkw. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2001 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 6 pokoi na 2 kondygnacjach.  Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 1100-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją elegancką i oryginalną architekturą, a także elitarną lokalizacją. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na PARTERZE znajdziemy:
– wiatrołap
– garderobę
– garaż dwustanowiskowy
– wc
– hall
– taras
– kotłownię
– łazienkę z wc
– salon
– kuchnię
– pralnię
– 2 sypialnie
– jadalnię
na PIĘTRZE znajdziemy:
– salon
– łazienkę z wc
– 2 sypialnie
– strychy użytkowe.

Ekskluzywna rezydencja olśniewa od pierwszego spojrzenia swoim starannie wypielęgnowanym ogrodem zaprojektowanym przez słynną firmę ogrodniczą. Rośnie tu wiele oryginalnych i rzadko spotykanych nasadzeń. Uroku miejsca dodaje oczko wodne. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana centralnie na gaz ziemny oraz za pomocą ogrzewania kominkowego z częściowym rozprowadzeniem. Dla podwyższenia komfortu zainstalowano w niej ogrzewanie podłogowe.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3999)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl