salon z kominkiem w luksusowym salonie ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 600 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2011 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na dwóch kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 2 200 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzy pięć pokoi. Powierzchnia 250 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 1,15 mln złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Cena luksusowej rezydencji do uzgodnienia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pralnia + taras + wc + garaż + kotłownia + pokój dzienny + hol + wiatrołap + 2 łazienki z wc + kuchnia + 4 sypialnie + 2 garderoby + jadalnia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi część elitarnego kompleksu zabudowań łącznie z budynkiem gospodarczym oraz rozległymi terenami zielonymi. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wyposażone w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak np.: ogrzewanie podłogowe, instalacja solarna, szybkie łącze internetowe, automatyczne ogrzewanie centralne, centralny odkurzacz, automatyczne rolety system rekuperacji etc. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów jest zaawansowana instalacja alarmowa wsparta monitoringiem.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wraz z całkowitym wyposażeniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Zapraszam i polecam. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę 22 banków.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4443)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl