frontowa elewacja ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie) za 590 tysięcy złotych. Powierzchnia 183 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład czterech pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2000 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 2 375 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na jednej kondygnacji. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 3 224 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z umeblowaną i wyposażoną kuchnią, szafami w zabudowie i częścią mebli. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje 2-stanowiskowy garaż w bryle budynku. Cena luksusowej rezydencji do uzgodnienia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na POZIOMIE NIŻEJ znajdziemy: jadalnia + garaż + 3 sypialnie + korytarz + 2 łazienki z wc + kotłownia + kuchnia + pralnia + pokój dzienny
na POZIOMIE WYŻEJ znajdziemy: powierzchnię do zaadaptowania na dodatkowe pokoje/sypialnie/łazienkę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również swoją atrakcyjną działką i nowoczesnym projektem. Prezentacja ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wyłącznie po wcześniejszym umówieniu. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3856)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl