okazała bryła i piękny taras przy ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2 000 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 400 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 300 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 000 zł/m2, 1 kondygnacyjną budową, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: wiatrołap + salon + jadalnia + kuchnia + wc + korytarz + 2 garderoby + pomieszczenie gospodarcze + 3 sypialnie + kotłownia + łazienka + pralnia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest najnowocześniejszymi zdobyczami techniki, jak np. antywłamaniowe rolety zewnętrzne, instalację alarmową, szambo ekologiczne, pompę ciepła, stację uzdatniania wody, ogrzewanie podłogowe, automatyczne nawadniania ogrodu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również swoim przepięknym ogrodem z wieloma nasadzeniami. To doskonałe miejsce dla wszystkich domowników, aby spędzić wolny czas na powietrzu wśród zieleni, z zachowaniem prywatności. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z częściowym wyposażeniem. Zapraszam do umówienia się na prezentację oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, obsługę notarialną i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (027-140)

Kontakt:
e-mail: i.kutarba@wgn.pl