słoneczny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 400 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,99 mln zł (4 975 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1300 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z częściowym wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się również swoim przepięknym ogrodem z licznymi nasadzeniami. To perfekcyjna oferta dla wszystkich, który marzą o luksusie, prestiżu, najwyższym komforcie i bezpieczeństwie wśród przepięknej zieleni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w najnowocześniejsze zdobycze techniki, jak np.:
– ogrzewanie podłogowe
– antywłamaniowe rolety zewnętrzne
– automatyczne nawadniania ogrodu
– instalacja alarmowa
– szambo ekologiczne
– stacja uzdatniania wody
– pompa ciepła.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + 3 sypialnie + 2 garderoby + wc + jadalnia + wiatrołap + pralnia + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze + korytarz + kuchnia + pokój dzienny. Zapraszamy do umówienia się na prezentację oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, obsługę notarialną i pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (027-140)

Kontakt:
e-mail: i.kutarba@wgn.pl