efektowne oświetlenie salonu w luksusowej rezydencji na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 188 m2, a także ciekawą ceną 875 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2002 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 380 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 654 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do rodzin i osób szukających nowego, atrakcyjnego miejsca do zamieszkania w spokojnej, cichej i przede wszystkim bezpiecznej okolicy. Dużym udogodnieniem jest na pewno obecność rozwiniętej infrastruktury: sklepów, przedszkoli, szkół. Ciekawostką jest fakt, że gmina należy do ścisłego grona najbogatszych w Polsce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim eleganckim, wysmakowanym wnętrzem z przepięknym kominem w salonie. Z okien i tarasu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na ogród z wysoką oraz niską zielenią. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + hol + wiatrołap + 2 łazienki + garderoba + 2 sypialnie + gabinet + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: przedpokój + łazienka + sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak:
– automatycznie otwierana brama
– fotowoltaika
– monitoring
– pompa ciepła.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się również starannie utrzymaną działką. Gwarantujemy rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, obsługę notarialną i pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (027-283)

Kontakt:
e-mail: j.luczak-pruszek@wgn.pl