slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 750 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 250 m2 powierzchni posadowiona na działce 800 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 tys. zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana bogatym osobom, które pragną żyć na europejskim poziomie, w komfortowych warunkach i otaczać się luksusem oraz prestiżem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana w nowoczesnym stylu. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest niezwykle obszerne i wygodne:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: pralnia + garaż + pomieszczenia użytkowe
KONDYGNACJA ZERO: łazienka z sauną + taras + kuchnia + ganek + pokój dzienny + jadalnia
KONDYGNACJA JEDEN: 3 balkony + łazienka + 3 sypialnie + garderoba
KONDYGNACJA DWA: przestrzeń do adaptacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa, o co dbają solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Komfort natomiast zapewnia rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto przepięknym ogrodem z sadzawką i warzywniakiem. Na działce znajdziemy liczne nasadzenia rzadko spotykanych drzew i krzewów. Stoi tu również gospodarczy budynek + drewutnie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z opcją pozostawienia wyposażenia.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-182)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl