zbliżenie na salon i kominek w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Polanica-Zdrój

Rezydencja do sprzedaży Polanica-Zdrój

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Polanicy-Zdroju (dolnośląskie Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2007 roku.15Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z siedmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5 354 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,7 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 317,5 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 620 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w jednym z najbardziej urokliwych zakątków miasta, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim bawarskim designem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba między innymi ogrzewania: podłogowe i nowoczesny monitoring z ochroną.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZY POZIOM / STREFA DZIENNA I GOŚCINNA: wiatrołap + hall główny + hall + pokój gościnny + jadalnia + salon + komunikacja + łazienka + gabinet + kuchnia
WYŻSZY POZIOM / STREFA PRYWATNA: sypialnia + garderoba/łazienka + taras + główna sypialnia + wc + pokój kąpielowy
WYŻSZY POZIOM / ODDZIELNY APARTAMENT: salon + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia + balkon + pomieszczenie gospodarcze (urządzona pralnia).
Dla osób posiadających samochód przewidziano dwustanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoimi imponującymi widokami z okien na panoramę okolicznych wzgórz i pasma Sudetów. W najbliższej okolicy przepiękne lasy. Polecam i zapraszam na prezentację tek luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16202)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl