po lewej salon, po prawej hol w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z siedmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 1 424 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 356 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 250 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 440 m2.

Luksusowa rezydencja do sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją w pobliżu jezior i lasów. Wokół cisza i spokój. Lokalizacja przypadnie do gust w szczególności amatorom wypoczynku na świeżym powietrzu. Wnętrze ekskluzywnej rezydencja do sprzedaży zostało niedawno odremontowane:
KONDYGNACJA 0: jadalnia + korytarz + 2 garaże + kuchnia + pralnia + wc + kotłownia + wiatrołap + spiżarnia + schody + 3 pokoje + 2 łazienki
KONDYGNACJA 1: 4 sypialnie + wc + korytarz
KONDYGNACJA 2: powierzchnia do zagospodarowania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa starannie utrzymaną i zadbaną działką. Zapewniamy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą tej ekskluzywnej rezydencji, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2161)

Kontakt:
e-mail: leszno1@wgn.pl