widok od strony ulicy na luksusową rezydencję na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Wygodny metraż 250 mkw. łącznie z ogromną działką 440 mkw. i atrakcyjną ceną 356 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z siedmiu pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 1 424 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją doskonałą lokalizacją w pobliżu jezior i lasów. Lokalizacja przypadnie do gust w szczególności amatorom wypoczynku na świeżym powietrzu i spacerów. Wnętrze luksusowej rezydencja na sprzedaż zostało niedawno odremontowane:
POZIOM 0: kotłownia + pralnia z wc + 2 łazienki + kuchnia + 3 pokoje + 2 garaże + schody + korytarz + spiżarnia + jadalnia + wiatrołap
POZIOM 1: wc + 4 sypialnie + korytarz
POZIOM 2: powierzchnia do zagospodarowania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoją zadbaną i zagospodarowaną i zadbaną działką. Gwarantujemy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą tej luksusowej rezydencji, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną, a także bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2161)

Kontakt:
e-mail: leszno1@wgn.pl