przestronny salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolska). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 5 909 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 1 760 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2011 roku. 5 pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno okazyjna cena 1 300 000 złotych, funkcjonalny metraż 220 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o pełnej własności z wydzieloną Księgą Wieczystą. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM 0: łazienka + hol wejściowy + gabinet + pralnia + wc + pokój dzienny + sypialnia + kotłownia + garaż + kuchnia
POZIOM 1: pomieszczenie gospodarcze + łazienka + 2 sypialnie.
Wnętrze w luksusowej rezydencji na sprzedaż są zaaranżowane w nowoczesnym designie, bardzo zadbane. Dużą zaletą jest piękny, słoneczny taras. Na uwagę zasługuje również atrakcyjną lokalizacja.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż to perfekcyjna propozycja dla rodziny poszukującej ciszy, spokoju i bezpieczeństwa z dala od wielkomiejskiego zgiełku. W przypadku wszelkich pytań na temat tej luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu i dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-182)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl