nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Szczecin

Rezydencja do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku pierwotnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 50 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ czterech pokoi a także dostosowany do nich metraż 87,84 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w korzystnej cenie 465 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2020. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na trzech kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 294 zł/mkw. Standard deweloperski.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa imponującym tarasem i malowniczą lokalizacją z dala od zgiełku miasta. Nieopodal szkoła, sklepy, galeria handlowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z 2 miejscami parkingowymi (dodatkowo płatne). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 3 pokoje + aneks kuchenny + wc + poddasze użytkowe do własnej aranżacji + salon + 2 łazienki.

Jeśli masz pytania dotyczące tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, skontaktuj się z nami drogą mejlową (e.osinska@wgn.pl). Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1151)

Kontakt:
e-mail: e.osinska@wgn.pl