słoneczny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Szczecin

Rezydencja do sprzedaży Szczecin

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 500 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 260,12 m2 powierzchni posadowiona na działce 701 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 5 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2000. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 767 zł/m2, liczbą 4 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z prywatnym basenem w przepięknej, malowniczej lokalizacji, na wzgórzach, nieopodal centrum. Z okien rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na jezioro. Ogromne wrażenie robi przepiękny, otoczony 77 leylandami (szlachetna odmiana tui), podświetlany punktowo ogród. Warto podkreślić, że drzewa podlewane są automatycznym, 3-strefowym systemem kropelkowym. W ogrodzie rosną drzewa sosny syberyjskiej, wysoka bujna juka, klon japoński, araukaria chilijska, ostrokrzew kulisty, sosna i świerk bonsai, cyprysy, sosny, srebrny świerk, berberys, cedry, laurowiśnie i wiele innych wyselekcjonowanych roślin. Wokół cisza i spokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa (system alarmowy + podwójne drzwi wejściowe + przeciwwłamaniowe żaluzje). Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana jest najnowocześniejszymi technologiami, jak np. panele fotowoltaiczne. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PARTER:
– garaż
– pokój barowy
– korytarz
– łazienka z wc
– pralnia
– kotłownia
– komórka
PIĘTRO I:
– przybudówka/wiatrołap
– korytarz
– wc
– kuchnia
– salon
– taras
PIĘTRO II:
– pokój gościnny/biblioteka
– sypialnia
– gabinet
– balkon
– łazienka
PIĘTRO III:
– studio
PIĘTRO IV:
– pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się nieopodal licznych marketów, sklepów, szkół i przedszkoli. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (033-6)

Kontakt:
e-mail: szczecinzachod@wgn.pl