okazała bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Szklarska Poręba

Rezydencja do sprzedaży Szklarska Poręba

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Szklarskiej Porębie (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 272 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na 4 kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 1 200 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzy 15 pokoi. Powierzchnia 810 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 3 460 000 złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym biznesmenom i osobom przedsiębiorczym, gdyż doskonale nadaje się na prowadzenie pod jej dachem pensjonatu. To znakomita propozycja w doskonałej lokalizacji, w samym sercu Szklarskiej Poręby, zaledwie 100 m od wyciągu krzesełkowego. Z okiem rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na góry. Cicha okolica, otoczona lasami i wieloma szlakami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż swobodnie pomieści 45 osób. O bezpieczeństwo właścicieli oraz gości dba monitoring.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kompletnie wyposażona, z bazą stałych klientów, generująca solidne dochody – stopa zwrotu ok. 6 lat. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: pokoje dla gości + łazienki + jadalnia + sauna + basen itp. Poziom 0 pozostaje do zagospodarowania. Duże wrażenie robi na pewno przepiękny ogród z grillem.

Zapewniamy efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Polecam i zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1. Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2250)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl