zaprojektowane w klasycznym stylu wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Tarnów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Tarnów (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolice Tarnowa (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 925 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 160,04 m2 powierzchni posadowiona na działce 1403 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2017. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 780 zł/m2, liczbą 1 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi znakomitą propozycję dla 4-osobowwej rodziny oczekującej najwyższego komfortu, prestiżu, elegancki i szyku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją nowoczesną i na wskroś minimalistyczną bryłą z 2 podcieniami i obszernym tarasem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: wiatrołap + hol + pralnia + 3 sypialnie + 2 łazienki + garderoba + salon/jadalnia + kuchnia + spiżarnia + kotłownia. Jedna z sypialnia została adoptowana na biuro. Dodatkowo skomunikowano ją z garażem. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno garaż oraz duży parking w najbliższej okolicy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z kompletnie wyposażoną kuchnią i meblami na wymiar. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dostępna od października 2021. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2799)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl