wytworne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Trzebinia

Rezydencja do sprzedaży Trzebinia

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Trzebini (małopolskie) za 2, 6 miliona złotych. Powierzchnia 523 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład sześciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2007 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 5 230 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 4 971 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca prestiżem, wytwornością, klasą i przestrzenią. Malownicza lokalizacja, w pobliżu lasu, w bezpiecznej i cichej okolicy. Rozkład pokoi a także pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM 0: łazienka + garderoba + wc + 2-stanowiskowy garaż + kotłownia + część rekreacyjna z basenem, sauną, siłownią z prysznicem + wiatrołap + pomieszczenie gospodarcze + sypialnia + jadalnia + pokój dzienny + hall wejściowy + kuchnia + taras
POZIOM 1: garderoba + hall + pokój odpoczynku + 2 łazienki + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z prywatnym basenem, klimatyzacją, ogrzewaniem podłogowym, a także bajkowym ogrodem z oczkiem wodnym, kaskadami i licznymi nasadzeniami kwiatów i krzewów. Serdecznie zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 6165. Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4466)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl