stylowy kominek w salonie ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Trzebinia

Rezydencja do sprzedaży Trzebinia

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Trzebini (małopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 523 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,6 mln zł (4 971 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 5 230 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2007 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się wytwornością, klasą i dużą przestrzenią. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się nieopodal lasu, w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
NIŻSZA KONDYGNACJA: kuchnia + jadalnia + pomieszczenie gospodarcze + siłownia + kotłownia + wc + łazienka + taras + hall + salon + sypialnia + wiatrołap + część rekreacyjna + basen + sauna + dwustanowiskowy garaż + garderoba
WYŻSZA KONDYGNACJA: 2 łazienki + hall + garderoba + 3 sypialnie + pokój odpoczynku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom duże poczucie komfortu (klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, ogród, oczko wodne, kaskady, nasadzenia kwiatów i krzewów). Serdecznie zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4466)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl