kameralne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 6 024 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 2 200 mkw.oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 1930 roku. Siedem pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 2,5 mln złotych, wygodny metraż 415 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoim zadbanym i zagospodarowanym ogrodem z wieloma nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych. Mamy tu także miejsce do grilla, altanę, a także stoliki. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PRZYZIEMIE: pomieszczenie z kominkiem + wc
KONDYGNACJA -1: bar + pomieszczenie na wino
KONDYGNACJA 0: bawialnia + pomieszczenia gospodarcze + jadalnia + aneks kuchenny + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 4 łazienki + balkon + 4-osobowy apartament + 4-osobowy pokój + 2 dwuosobowe pokoje + korytarz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoim ogromnym potencjałem – perfekcyjnie nadaje się na działalność gospodarczą, np. na pensjonat. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż przeszło generalny remont w latach 1990 – 2000.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25808)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl