widok z salonu na aneks kuchenny i hol w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 170 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,25 mln zł (7 353 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 200 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2015 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją w pobliżu centrum miasta, w malowniczej okolicy z widokiem na góry. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Rozkład pokoi a także pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na KONDYGNACJI ZERO: kuchnia + sypialnia + pralnia + garaż + pokój dzienny + łazienka + garderoba + suszarnia
na KONDYGNACJI JEDEN: 4 pokoje + garderoba.
W ogrodzie mieści się studnia i „wędzok”.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa bardzo zadbanym ogrodem otoczonym licznymi tujami, co gwarantuje intymność i prywatność. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji. Rozmawiamy po: angielsku, niemiecku i włosku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26275)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl