stylowe i wytworne wnętrze lukusoswej rezydencji na sprzedaż Warszawa

Rezydencja do sprzedaży Warszawa

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Warszawie (mazowieckie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5 806 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1993 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może idealną atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na dwóch kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 652 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzy dziewięć pokoi. Powierzchnia 301,4 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 1,75 mln złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka swoją doskonałą lokalizacją zapewniającą szybki dojazd do centrum. Okolica bogata w różne sklepy, place zabaw dla dzieci, apteki, poczty etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niezwykle widna, jasna i ekonomiczna w utrzymaniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i ciekawą bryłą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale, gdyż perfekcyjnie nadaje się dla biznesmenów chcących prowadzić działalność gospodarczą.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-26)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl