Rezydencja do sprzedaży Warszawa za 2 099 mln zł

Rezydencja do sprzedaży Warszawa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Warszawie (mazowieckie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 2,099 mln złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 6 964 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 301,4 mkw. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 1993 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie dziewięciu pokoi na dwóch kondygnacjach.  Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 652-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto dodać jeszcze znakomitą lokalizację w otoczeniu wielu sklepów, poczty, aptek, placów dla dzieci etc. Co więcej, lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum stolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle słoneczna, jasna, widna i ekonomiczna w utrzymaniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń oraz ciekawą bryłą.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana najbardziej wymagającym klientom, głównie rodzinom z dziećmi w różnym wieku lub rodzinom wielopokoleniowych, a także osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-26)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl