kameralne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Żagań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Żagań (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Żagania (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 990 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 210 m2 powierzchni posadowiona na działce 410 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2000. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 714 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego/wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim klimatycznym i komfortowym wnętrzem oraz atrakcyjną lokalizacją w spokojnej okolicy, w samym centrum miasta. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PIWNICA:
– strefa rekreacyjna
– sauna
– wc
– kotłownia
– dwustanowiskowy garaż
PARTER:
– wiatrołap
– salon
– kuchnia
– oranżeria
– łazienka
PÓŁPIĘTRO:
– sypialnia
– balkon
PIĘTRO:
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– łazienka.

Luksusowa willa na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Cena ekskluzywnej willi do sprzedaży obejmuje całość wyposażenia wraz z meblami. Luksusowa willa na sprzedaż olśniewa również ogromnym potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się do prowadzenia w niej działalności komercyjnej (usługi). Polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej willi na sprzedaż.

Luksusowa willa na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej willi, a przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące luksusowej willi na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej willi do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5638)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl