reprezentacyjne wejście do luksusowej rezydencji na sprzedaż Żary (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Żary (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Żar (lubuskie). Cena – 3,8 mln złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 9700-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 1889 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano ponad dziesięć pokoi. Powierzchnia 890 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 4 270 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z powodzeniem może być przeznaczona pod działalność komercyjną, np. na cele usługowe, gastronomiczne, hotelarskie albo jako siedziba fundacji. Sprzyja temu znakomita lokalizacja. Dodatkowo luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład elitarnego zespołu willowo-parkowego. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest kompletnie odremontowane. W wielu pomieszczeniach zachowana została bogata sztukateria sufitów.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również znajdującą się w jego parku fontanną i stawem. Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników czuwa nowoczesny monitoring. Osoby zmotoryzowane zainteresują z pewnością ucieszą aż trzy wolno stojące garaże oraz wiata. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Zainteresowanych proszę o kontakt mejlowy: b.wlodarczyk@wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5134)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl