komfortowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Konin

Rezydencja do sprzedaży Konin

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 394 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 284 m2, a także ciekawa cena 495 000 zł. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 206,81 m2. Rynek. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu. Stan deweloperski.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa zadbanym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem z praktycznym poddaszem użytkowym i garażem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej dzielnicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Blisko stąd do licznych sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych, szkół etc. Warto podkreślić, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja została w 2021 roku odremontowana. W trakcie prac remontowych wstawiono nowe okna, zamontowano rolety zewnętrzne, odnowiono kuchnię, łazienki, a na podłogach położono kafelki.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 6 pokoi
– 2 łazienki
– kuchnia
– garaż
– schowek
– kotłownia
– pralnia
– suszarnia
– 4 pomieszczenia gospodarcze
– klatka schodowa
– ciągi komunikacyjne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa, dzięki solidnym, antywłamaniowym drzwiom wejściowym znanej marki. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną stanu nieruchomości, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-229)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl