eleganckie wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 640 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 271 m2 powierzchni posadowiona na działce 141 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 6 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 052 zł/m2, liczbą 3 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż przypominająca architektonicznie kamienicę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w prestiżowej lokalizacji, w centrum miasta, przy ruchliwym deptaku. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi z podziałem na dwie części:
PARTER / CZĘŚĆ USŁUGOWA
– pomieszczenie
– zaplecze socjalne
– wc
PIĘTRO / CZĘŚĆ PRYWATNA:
POZIOM 1:
– hol
– pokój dzienny
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
POZIOM 2:
– 2 sypialnie
– łazienka
– garderoba
– aneks kuchenny.

Luksusowa rezydencja o ogromnym potencjale komercyjnym pod np. wykwintną restaurację, uroczą kawiarnię czy inne usługi. Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników czuwa alarm i monitoring. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno miejsce parkingowe z tyłu budynku. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5562)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl