widok od strony tarasu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 100 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 176 m2 powierzchni posadowiona na działce 2500 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 5 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2010. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 250 zł/m2, liczbą 1 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją nowoczesnością, komfortem, prestiżem i wysmakowanym stylem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w pięknej, zielonej, cichej i urokliwej okolicy, w otoczeniu lasu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka z wc + garaż + kotłownia
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + łazienka z wc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje wszystkim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dbają o to między innymi przeciwwłamaniowe, trzyszybowe okna. Na osobną uwagę zasługuje na pewno przepięknie wypielęgnowana działka z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych. W ogrodzie znajduje się także drewutnia. Cena luksusowej rezydencji podlega negocjacji.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-62)

Kontakt:
e-mail: l.wieczorek@wgn.pl