zbliżenie na kominek w salonie luksusowej rezydencji do wynajmu Gdynia

Rezydencja do wynajęcia Gdynia

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie dziesięciu pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 2003 roku dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 1 100 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o dwóch kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 15 tys. zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 418,5 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, niecodziennie spotykany komfort, a także wolno stojącą zabudowę, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Luksusowa rezydencja do wynajmu wyróżnia się dużym potencjałem komercyjnym, ponieważ perfekcyjnie nadaje się na prestiżową kancelarię, salon kosmetyczny, klinikę medyczną, gabinety lekarskie etc. Potencjał marketingowy można dodatkowo podnieść poprzez dzierżawę sąsiedniej działki (dodatkowo płatne). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia imponuje także znakomitą lokalizacją w szybko rozwijającej się okolicy. Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowa.

Luksusowa rezydencja na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
STREFA 1 / POZIOM ZERO: jadalnia + łazienka z wc + korytarz + pokój dzienny + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia
STREFA 1 / POZIOM JEDEN: 2 łazienki z 2 wc + mini siłownia + 4 sypialnie
STREFA 2 / POZIOM ZERO: 2 wc + kuchnia + 4 pokoje.

Luksusowa rezydencja do wynajmu wyposażona została w przydomową oczyszczalnię ścieków i własną studnię. Ekskluzywna rezydencja pod długoterminowy wynajem. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do wynajmu ekskluzywnej rezydencji bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji gwarantuję obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-763)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl