slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 199 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 682 m2, a także ciekawa cena 980 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 445,7 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności swoją architekturą w stylu dworu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi część nobilitującego kompleksu wraz z dodatkowym budynkiem wolnostojącym plus budynkiem garażowo-gospodarczym. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zachwyca swoją elegancją i wytwornością:
NIŻSZY POZIOM: pomieszczenia gospodarcze;
ŚRODKOWY POZIOM: 2 pokoje + jadalnia + wc + kuchnia + sypialnia + łazienka;
WYŻSZY POZIOM: łazienka + wc + 2 pokoje + sypialnia + kuchnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca dużym potencjałem komercyjnym, bowiem pomieszczenia w jej podpiwniczeniu perfekcyjnie nadają się do prowadzenia tu działalności usługowej, jak np. salon kosmetyczny, siłowania. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (040-62)

Kontakt:
e-mail: w.trzcialkowski@wgn.pl