gustowny kominek w pokoju dziennym ekskluzywnej rezydencji na wynajem Przemyśl

Rezydencja do wynajęcia Przemyśl

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w Przemyślu (podkarpackie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o trzech kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (563 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z rynku wtórnego. Powierzchnia 324,75 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na pięć pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 2,2 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem na co najmniej 12 miesięcy. Luksusowa rezydencja do wynajęcia zachwyca swoją pieczołowicie wypielęgnowaną działką z licznymi krzewami ozdobnymi i oczkiem wodnym. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może dużym potencjałem komercyjnym, gdyż świetnie nadaje się na siedzibę prestiżowej firmy. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji do wynajmu są po generalnym remoncie (w latach 2005 – 2008).

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: 2-stanowiskowy garaż z kanałem + kotłownia + pomieszczenia gospodarcze + kuchnia
KONDYGNACJA ZERO: ganek + łazienka + taras + jadalnia + garderoba + przedpokój + pokój dzienny + kuchnia + spiżarnia
KONDYGNACJA JEDEN: 4 sypialnie + przedpokój + łazienka
KONDYGNACJA DWA: pomieszczenie gospodarcze.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem mieści się w cichej i bezpiecznej okolicy, wśród rozbudowanej infrastruktury:
– delikatesy
– szkoły
– apteki
– żłobki
-sklepy
– przychodnie zdrowia
– przedszkola.

Luksusowa rezydencja do wynajmu godna najwyższego polecenia. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji na wynajem. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (135-1081)

Kontakt:
e-mail: rzeszow@wgn.pl