3 ujęcia luksusowego wnętrza ekskluzywnej rezydencji na wynajem Szczecin

Rezydencja do wynajęcia Szczecin

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem oferowana w bardzo korzystnej cenie 3 700 zł/m-c o 4 pokojach i łącznej powierzchni wynoszącej 74 m2. Zaaranżowana na 2 kondygnacjach luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 2020 roku. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu adresowana do osób, które poszukują najwyższego stopnia bezpieczeństwa, komfortu i wysmakowanego stylu. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na wynajem posadowiona na starannie utrzymanej działce o pow. 650 m2. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia wyróżnia się najlepszej jakości materiałami wykończeniowymi.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia z przepięknie utrzymanym ogrodem i dwoma miejscami postojowymi w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na terenie nowego, zamkniętego osiedla. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do wynajmu:
– pokój dzienny
– 3 sypialnie
– kuchnia
– 2 łazienki
– hol.

Luksusowa rezydencja na wynajem zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba m.in. rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia kompletnie nowa, dotychczas nie zamieszkała. Luksusowa rezydencja na wynajem ekonomiczna w eksploatacji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12335)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl