nowoczesna aranżacja pokoju dziennego w ekskluzywnej rezydencji na wynajem Szczecin

Rezydencja do wynajęcia Szczecin

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 6 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia dedykowana dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 1 000 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o dwóch kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 8 000 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 351 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, niecodziennie spotykany komfort, a także wolno stojącą zabudowę, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia imponuje w pierwszej kolejności swoją znakomitą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy (druga linia zabudowy). Luksusowa rezydencja do wynajmu zachwyca także przepięknym, eleganckim wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
PARTER: salon + jadalnia + kuchnia + przedpokój + garderoba + gabinet/pokój + łazienka z wc + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia i pralnia + komunikacja + dwustanowiskowy garaż + magazyn
PIĘTRO: 3 sypialnie + garderoba + łazienka + pokój wypoczynkowy + komunikacja.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem zapewnia nowym domownikom duży komfort (ogrzewanie podłogowe) i bezpieczeństwo. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajęcia. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13007)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl