prestiżowe wnętrze luksusowej rezydencji do wynajmu Tczew (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Tczew (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Tczewa (pomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o 2 kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (751 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2008 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 155 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na 5 pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 3 500 zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia zachwyca swoim przepięknym, stylowym i słonecznym wnętrzem:
PARTER:
– salon
– kuchnia
– taras
– sypialnia
– wc
PIĘTRO:
– 3 sypialnie
– łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zapewnia przyszłym najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz najwyższy komfort użytkowania (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na wynajem olśniewa ponadto swoimi przepięknie zadbanym ogrodem. Działka obsadzona wysokim parkanem i tujami gwarantuje poczucie intymności. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia znajduje się w doskonałej lokalizacji zapewniającej szybki dojazd do miasta oraz autostrady A1. W pobliżu znajdziemy park, plac zabaw, siłownię, ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 000 zł. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8527. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2232)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl