oryginalna bryła oraz prestiżowe wnętrze luksusowej rezydencji na wynajem Wrocław (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja na wynajem w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze jej atuty, dzięki którym nowi najemcy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 7 000 złotych miesięcznie. Powierzchnia 200 metrów kwadratowych. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Budynek wzniesiony w 2008 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja do wynajmu posadowiona jest na imponującej, 850-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja do wynajęcia zachwyca swoją oryginalną i ciekawą architekturą oraz prestiżową lokalizacją w elitarnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd zarówno do centrum, jak i autostrady. Wokół dużo zieleni. Na osobną uwagę zasługuje starannie wypielęgnowana i utrzymana część ogrodowa z licznymi nasadzeniami, drewutnią, miejscem na grilla, budynkiem dla dzieci oraz trampoliną. To doskonałe miejsce do rekreacji i wypoczynku.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu olśniewa eleganckim wnętrzem:
na PARTERZE znajdują się: wiatrołap + garaż + kotłownia + pralnia + łazienka dla gości + salon + 2 tarasy + aneks kuchenny + jadalnia + pokój gościnny + komunikacja
na PIĘTRZE znajdują się: korytarz + wejście na nieużytkowe poddasze + 3 sypialnie + garderoba  + sauna + balkon + pokój kąpielowy.

Luksusowa rezydencja na wynajem gotowa do przekazania i do własnego umeblowania. Aneks kuchenny przy salonie jest umeblowany i wyposażony we wszystkie urządzenia AGD. Jest również urządzona garderoba w system przechowywania. Ponadto w ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia znajdują się wbudowane szafy. Do umeblowania we własnym zakresie pozostają pokoje i salon. Luksusowa rezydencja do wynajmu o ogromnym potencjale – świetnie nadaje się pod działalność komercyjną, jak np. prestiżowa siedziba firmy. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15509)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl