zbliżenie na kominek w salonie ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 515 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 4 994 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 160 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 5 pokoi na 2 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 799 000 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją doskonałą lokalizacją oraz przepięknie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem. Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością duży, 2-stanowiskowy garaż. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
PIWNICA:
– pralnia
– pomieszczenia gospodarcze
PARTER
– salon
– balkon
– kuchnia
– jadalnia
– spiżarnia
– łazienka
PIĘTRO:
– 4 sypialnie
– balkon
– łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży świetnie nadaje się dla większej rodziny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13193)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl