po lewej budynek, po prawej wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Chrzanów

Rezydencja na sprzedaż Chrzanów

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Chrzanowie (małopolskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 386 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ ośmiu pokoi a także dostosowany do nich metraż 370 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 550 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 1970. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na trzech kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 1 486 zł/mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZY POZIOM: 2 garaże + łazienka + pralnia + kotłownia + 2 pomieszczenia gospodarcze + warsztat + spiżarnia
ŚRODKOWY POZIOM: kuchnia + pokój stołowy + łazienka + 4 pokoje
WYŻSZY POZIOM: otwarta przestrzeń + łazienka + kuchnia + pokój dzienny + 2 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się przede wszystkim swoim potencjałem (możliwość dokupienia sąsiedniego budynku usługowego z gwarancją najemcy). Polecamy i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. WGN – Największy Polski Koncern Obrotu Nieruchomościami. Ok. 80 biur w całym kraju. Posiadamy tytuł brokera roku. Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Duży może więcej. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4207)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl