stylowy kominek w eleganckim salonie luksusowej rezydencji do sprzedaży Chrzanów

Rezydencja na sprzedaż Chrzanów

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Chrzanowie (małopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 370 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 550 tys. zł (1 486 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 386 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1970 roku z funkcjonalnym układem ośmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale, który dodatkowo można powiększyć, kupując sąsiedni budynek usługowy z gwarancją najemcy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana najbardziej wymagającym osobom, które szukają najwyższego standardu i najlepszych jakościowo materiałów wykończeniowych. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia:
POZIOM MINUS JEDEN: warsztat + 2 pomieszczenia gospodarcze + łazienka + kotłownia + spiżarnia + 2 garaże + pralnia
POZIOM ZERO: pokój stołowy + 4 pokoje + łazienka + kuchnia
POZIOM JEDEN: otwarta przestrzeń do zagospodarowania strefowo + łazienka + salon + 2 pokoje + kuchnia.

Luksusowa rezydencja znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Duże wrażenie robi starannie wypielęgnowana działka z wydzielonym ogrodem i miejscem na grilla. Nieopodal przebiega nitka autostrady A4. Polecamy i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. WGN – Największy Polski Koncern Obrotu Nieruchomościami. Ok. 80 biur w całym kraju. Posiadamy tytuł brokera roku. Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Duży może więcej. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4207)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl