zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Cena – 319 000 EUR (1 390 840 złotych). Powierzchnia 101 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 13 771 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 180-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w obszarze, który Światowa Organizacja Zdrowia uznała za jeden z najlepszych na całym świecie. To również znakomite miejsce dla amatorów przyrody, gdyż w pobliżu mieszczą się słone jeziora z mnóstwem flamingów i innych gatunków dzikiej przyrody. Swoje miejsce znajdują tu również amatorzy gry w golfa, gdyż okolica oferuje wiele mistrzowskich pól golfowych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: salon + łazienka + sypialnia + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie + taras + 2 łazienki
KONDYGNACJA 2: solarium.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży położona jest w prestiżowej lokalizacji, na terenie nowoczesnego osiedla. Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Zajmujemy się również obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-91)

Kontakt:
e-mail: e. boloz@wgn.pl