kameralne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 466 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 780 m2, a także ciekawa cena 1,29 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2018 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 236 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urządzona na kilku poziomach:
na KONDYGNACJI ZERO:
– salon
– toaleta
– pokój
– hol
– kuchnia
na KONDYGNACJI JEDNA DRUGA:
– pokój zabaw
na KONDYGNACJI JEDEN:
– pokój gościnny
– sypialnia
– pokój dla dziecka
– łazienka
– 2 balkony
na KONDYGNACJI DWA:
– pomieszczenia poddasza.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się wytwornością, elegancją oraz prestiżem. To atrakcyjna propozycja dla osób szukających ciszy, świeżego powietrza i spokoju. Do długiej listy zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż warto jeszcze dopisać perfekcyjnie zaaranżowany ogród z krzewami ozdobnymi oraz drzewami. Dużą zaletą jest także ogrzewanie podłogowe z pełną automatyką.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8008)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl