imponująca bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Wygodny metraż 540 mkw. łącznie z ogromną działką 780 mkw. i atrakcyjną ceną 1,45 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z sześciu pokoi rozmieszczonych na czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 2 685 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może ogromnym potencjałem, gdyż świetnie nadaje się na prowadzenie tu działalności komercyjnej, np. gastronomii. Właściciel ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży dopuszcza możliwość zamiany na pensjonat albo kamienicę. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż prezentuje się następująco:
POZIOM MINUS JEDEN:
– kotłownia
– magazyn
– łazienka
– pralnia
– biuro
POZIOM ZERO:
– wc
– 2 korytarze
– pokój dzienny
– kuchnia
POZIOM JEDEN:
– 3 pokoje
– łazienka
POZIOM DWA:
– 2 pokoje
– łazienka
LOKAL GASTRONOMICZNY składa się z następujących pomieszczeń:
– pomieszczenie socjalne
– garmażernia
– 2 magazyny
– kotłownia
– biura
– 2 wc
– kuchnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Nasz doradca finansowy pomoże w dobraniu najkorzystniejszego kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji. Posiadamy w ofercie wiele ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż w Częstochowie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1190)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl