stylowe i przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 160 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 990 000 zł (6 188 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 900 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1995 roku z funkcjonalnym układem 6 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją znakomitą lokalizacją oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, który obejmuje:
PIWNICA:
– kotłownia
– pralnia
PARTER:
– salon
– taras
– kuchnia
– gabinet
– garderoba
– łazienka
PIĘTRO:
– 4 pokoje
– łazienka
– garderoba.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również swoim zielonym i malowniczym otoczeniem w cichej i spokojnej okolicy. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią duży, wolno stojący garaż na 2 auta. blisko centrum (5 km). WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8797)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl