nowoczesny pokój dzienny w luksusowej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 747 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 6 684 m2, a także ciekawa cena 1,5 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2010 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 261 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim najbliższym otoczeniem, to jest wypielęgnowaną działką z oczkiem wodnym i obiektami małej architektury. Na działce znajdziemy między innymi pałki wodne + grążele + lilie + jaśminowce + krzewuszki + różaneczniki + bukszpany + strzałki wodne + kosaćce + żywotniki + forsycje + derenie + żylistki + budleje + ligustry + berberysy itp. Ciekawostką jest z pewnością obecność: wędzarni z pełnym wyposażeniem, altany z piecem do chleba i kuchni gazowej. Inwestorzy mogą kupić dodatkowo sąsiednią działkę z dostępem do rzeki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z 3 garażami (1 w bryle budynku + 2 na działce = 5 miejsc parkingowych). Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM ZERO: kuchnia + senioratka + salon + jadalnia + łazienka + garderoba
POZIOM JEDEN: 3 pokoje + łazienka + balkon + hall + taras.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może malowniczą lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup, obsługa notarialna) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1072)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl