nowoczesne oświetlenie salonu w luksusowej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Wygodny metraż 260 mkw. łącznie z ogromną działką 6684 mkw. i atrakcyjną ceną 1,5 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2010 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z pięciu pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 5 769 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana została na pieczołowicie wypielęgnowanej działce z oczkiem wodnym oraz obiektami małej architektury. Rosną tu m.in. berberysy, bukszpany, ligustry, różaneczniki, budleje, krzewuszki, żylistki, jaśminowce, derenie, forsycje, żywotniki, etc, a także rośliny wodne: lilie, kosaćce, grążele, strzałki wodne, pałki wodne. Ciekawostką jest na pewno:
– altana z piecem do chleba
– kuchnia gazowa
– zlewozmywak
– wędzarnia z pełnym wyposażeniem.
Inwestorzy mogą kupić dodatkowo sąsiednią działkę z dostępem do rzeki.

Rodziny posiadające samochód z pewnością docenią garaż w bryle budynku oraz 2 garaże na działce (łącznie jest 5 miejsc parkingowych). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: garderoba + pokój dzienny + łazienka + senioratka + jadalnia + kuchnia
KONDYGNACJA 1: balkon + taras + łazienka + hall + 3 pokoje.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może malowniczą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup, obsługa notarialna) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1072)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl