widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję do sprzedaży Częstochowa (okolice

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 790 000 złotych. Powierzchnia 260 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 3 038 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 8 pokoi. Rok budowy – 2001. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie utrzymanej, 1400-metrowej działce.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– 2 kuchnie
– 8 pokoi
– balkon
– taras
– 2 łazienki.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się również na prowadzenie działalności gospodarczej (warsztat). Nie bez znaczenia dla celów komercyjnych jest również ogromna piwnica o powierzchni 100 mkw., gdzie znajduje się pralnia, kotłownia, spiżarnia oraz garaż. Długa listę zalet zamyka doskonała lokalizacja przy głównej drodze, własny basen, altana oraz wypielęgnowana działka z licznymi nasadzeniami kwiatów i egzotycznych roślin.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-329)

Kontakt:
tel. +48 533 54 46 46