kameralne wnętrze salonu w luksusowej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Przemyślany metraż 146 mkw. łącznie z ogromną działką 1 595 mkw. i atrakcyjną ceną 1,1 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2000 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z czterech pokoi rozmieszczonych na jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 7 534 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z wszystkimi zabudowanymi na wymiar meblami w kuchni i łazience. Dodatkowo w cenie znalazła się również ogromna szafa w głównej sypialni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją pieczołowicie wypielęgnowaną działką z uroczym oczkiem wodnym. Na działce mieści się blaszany budynek na narzędzia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras + jadalnia + aneks kuchenny + pomieszczenie gospodarcze + wc + łazienka + 4 pokoje + wiatrołap.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Dodatkowo kupujący nie podpisuje żadnych umów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może niezwykle malowniczą lokalizacją przy znanym zalewie. Z okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy:
– bary
– restauracje
– place zabaw
– obiekty sportowe
– sklepy
– apteki
– przychodnie zdrowia
– obiekty kultu religijnego
– szkoły
– zakłady usługowe
– stacje benzynowe
– pocztę. Lokalizacja przypadnie do gustu w szczególności amatorom aktywnego wypoczynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z garażem.

Nasi eksperci finansowi pomogą bezpłatnie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-21)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl