widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 840 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 4 960 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 151 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 5 pokoi na 2 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2009 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 749 000 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– salon
– kuchnia
– gabinet
– wc
– kotłownia
– garaż
PIĘTRO:
– 3 sypialnie
– garderoba
– łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie zarówno bezpieczeństwa, jak i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Na osobną uwagę zasługuje na pewno staranie zadbana działka z licznymi dekoracyjnymi roślinami. Polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8783)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl