wytworne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Głogów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Głogów (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Głogowa (dolnośląskie). Wygodny metraż 222 mkw. łącznie z ogromną działką 3000 mkw. i atrakcyjną ceną 795 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z siedmiu pokoi rozmieszczonych na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 3 581 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją lokalizacją w pobliżu niezbędnej, codziennej infrastruktury, jak np. sklepów, szkół, przedszkoli, stacji paliw. Wokół cisza i spokój. Warto w tym miejscu nadmienić, że tuż obok mieści się praktyczny budynek gospodarczy (98,42 mkw.), gdzie znajdziemy: skład drewna, garaż, łazienkę, 2 pomieszczenia z wc. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
na KONDYGNACJI 0: klatka schodowa + 2 pokoje + łazienka + korytarz + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + korytarz + hall + ganek
na KONDYGNACJI 1: 5 pokoi + łazienka + korytarz + klatka schodowa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoim przepięknie wypielęgnowanym ogrodem, na który można wyjść bezpośrednio z salonu i kuchni. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3446)

Kontakt:
e-mail: p.swidzinski@wgn.pl