slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2015 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z trzech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 756 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 935 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o powierzchni 138,4 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 329 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż kompletnie umeblowana oraz wyposażona w wysokim standardzie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym osobom ceniącym komfort, luksus, prestiż ciszę i spokój. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również malowniczą lokalizacją w otoczeniu handlowo-usługowej infrastruktury (ośrodki zdrowia + przedszkola + żłobki + galerie handlowe + szkoły + drogerie, sklepy, dyskonty). Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają siłownie.  Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna.  Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko do centrum, ale również całego Trójmiasta.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje przyszłym domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM ZERO: hol + kuchnia + wc + garaż + wiatrołap + salon + spiżarnia + pomieszczenie gospodarcze
POZIOM JEDEN: garderoba + balkon + 3 sypialnie + łazienka.
Bogate rodziny dysponujące kilkoma autami zainteresują na pewno aż dwa miejsca parkingowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka swoim fantastycznym ogrodem z perfekcyjnie przystrzyżonym trawnikiem i wieloma nasadzeniami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta i małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont).

Wesprzemy Cię również w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-61)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl