prywatny basen przy ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Grecja (Ktikado)

Rezydencja na sprzedaż Grecja (Ktikado)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ktikado (Grecja). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 400 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 7 337 440 zł (18 344 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 700 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2000 roku z funkcjonalnym układem dziesięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale, ponieważ znakomicie nadaje się do prowadzenia w niej działalności komercyjnej polegającej na wynajmie części pomieszczeń turystom. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami z pewnością ucieszą aż trzy miejsca parkingowe na zewnątrz plus jedno w garażu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z prywatnym basenem, który składa się z części otwartej i krytej i otoczony jest kamiennymi arkadami. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: weranda + łazienka + sypialnia + 2 pomieszczenia kuchenne + jadalnia + 2 salony
KONDYGNACJA 1: weranda + kuchnia + 2 łazienki + 2 sypialnie + pokój dzienny
APARTAMENTY DLA GOŚCI / KONDYGNACJA 0: weranda + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny + sypialnia
APARTAMENTY DLA GOŚCI / KONDYGNACJA 0: łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny + sypialnia + 2 werandy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży otoczona jest bajkowym ogrodem z trzema półotwartymi dziedzińcami, ogrodową toaletą i pergolami z drewna tekowego. W górnym ogrodzie urządzono miejsce do siedzenia z zewnętrznym kominkiem, z którego rozpościera się wspaniały widok na morze i wyspę. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także ciekawą architekturą w stylu weneckim oraz wykonaną w całości z kamienia bryłą.

Polecam i zapraszam do zakupu tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na jej zakup. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także obsługę notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-395)

Kontakt:
e-mail: koscian@wgn.pl