słoneczny pokój dzienny w luksusowej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Costa Almeria, Pulpi)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Almeria, Pulpi)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa Almeria, Pulpi (Hiszpania) za 441 tys. złotych. Powierzchnia 65 metrów kwadratowych a także przemyślany rozkład dwóch pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2019 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 100 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na jednej kondygnacji. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 6 785 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim starannie utrzymanym ogrodem, solarium na dachu, podgrzewanym jacuzzi, basenami oraz barem (w częściach wspólnych).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do rodzin z dziećmi, którzy docenią obecność na osiedlu specjalnie wydzielonej strefy dla dzieci z basenem i zjeżdżalnią. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w unikatowej lokalizacji, na nowym osiedlu, nad morzem, w andaluzyjskim klimacie. W najbliższej okolicy dużo zieleni i drzew.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentację wybranych, luksusowych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8406)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl