stylowy pokój gościnny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaż Hiszpania (Costa Almeria, Pulpi)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Almeria, Pulpi)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa Almeria, Pulpi (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 785 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 100 m2, a także ciekawa cena 441 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2019 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 65 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na których zaaranżowano dwa pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w unikatowej lokalizacji, na nowym osiedlu, nad morzem, w andaluzyjskim klimacie. W najbliższej okolicy dużo zieleni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do rodzin z dziećmi, które docenią obecność na osiedlu specjalnie wydzielonej strefy dla dzieci z basenem i zjeżdżalnią. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim starannie utrzymanym ogrodem, solarium na dachu, podgrzewanym jacuzzi, basenami oraz barem (w częściach wspólnych). Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje miejsce parkingowe w podziemnym garażu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapewniam kompleksową obsługę klienta: prezentację wybranych, ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8406)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl