wykończone w śródziemnomorskim klimacie wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa Del Sol, Malaga (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (37 674 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 880 m2, a także ciekawa cena 12 470 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 331 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze troszczy się zaawansowany system alarmowy, natomiast wygodę podnoszą między innymi: ogrzewanie podłogowe i prywatny basen. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest na pewno obecność pomieszczenia magazynowego oraz aż dwa miejsca parkingowe w garażu. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: taras + kuchnia + pokój dzienny + 5 sypialni + 6 łazienek.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się nowoczesnością i imponującymi dech w piersiach widokami na pole golfowe oraz pasmo górskie. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta została programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7388)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl